OTURUM KONULARI VE YÜRÜTÜCÜLER

1327

75. YIL ÖZEL ŞÜKRAN OTURUMU: MUHARREM SATIR
ERDİN BOZKURT – OSMAN PARLAK – HEINRICH TAUBALD

ANTROPOSEN VE ANTROPOJENİK KİRLİLİK
ÖKMEN SÜMER – NURAY ÇAĞLAR – DENİZ ŞANLIYÜKSEL YÜCEL – EROL SARI – FATMA TOKSOY KÖKSAL

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ-UZAKTAN ALGILAMA VE
COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ
KAAN ŞEVKİ KAVAK – ENGİN ÖNCÜ SÜMER – TOLGA ÇAN – BEKİR TANER SAN – CAN AYDAY

BÖLGESEL JEOLOJİ-TEKTONİK
ARAL OKAY – HALİL GÜRSOY – İBRAHİM UYSAL – MUALLA CENGİZ ÇİNKU

ÇEVRE JEOLOJİSİ
ALİ YILMAZ – İRFAN YOLCUBAL – DİLEK TÜRER – PROSUN BHATTACHARYA

DEĞERLİ VE YARI DEĞERLİ TAŞLAR
SABAH YILMAZ ŞAHİN – FETULLAH ARIK – MELTEM GÜRBÜZ – KORAY SÖZERİ

DOĞA KAYNAKLI AFETLER VE AFET YÖNETİMİ
BÜLENT ÖZMEN – SELİM ÖZALP

DOĞAL YAPI TAŞLARI VE ENDÜSTRİYEL HAMMADDELER
ATİYE TUĞRUL – MURAT YILMAZ – OSMAN SERKAN ANGI

ENERJİ KAYNAKLARI VE TEKNOLOJİLERİ
ZÜHTÜ BATI – SADETTİN KORKMAZ – HÜSEYİN KARAKUŞ

GELECEĞİN YERBİLİMCİLERİ
AYKUT AKGÜN – KAAN SAYIT – MUSTAFA AKYILDIZ – BEKİR LEVENT MESCİ

GEZEGEN JEOLOJİSİ
NURGÜL ÇELİK BALCI – ERSİN GÖĞÜŞ – MEHMET YEŞİLTAŞ

HİDROJEOLOJİ, SU KAYNAKLARI VE YÖNETİMİ
ALPER BABA – MEHMET EKMEKÇİ – AHMET APAYDIN – DURSUN YILDIZ
LUIS ANTONIO BITTAR VENTURI

JEODEZİ
HALUK ÖZENER – BAHADIR AKTUĞ – İBRAHİM TİRYAKİOĞLU

JEODİNAMİK
OĞUZ GÖĞÜŞ – EBRU ŞENGÜL ULUOCAK – HANS THYBO

JEOFİZİK YÖNTEMLER VE JEOLOJİK UYGULAMALARI
SEMİH ERGİNTAV – DOĞAN KALAFAT – ONUR TAN – EMİN ULUGERGERLİ

JEOMORFOLOJİ
CENGİZ YILDIRIM – TOLGA GÖRÜM – MUSTAFA SOFTA – HASAN ELMACI – JOEL SPENCER

KENT JEOLOJİSİ-MÜHENDİSLİK JEOLOJİSİ-JEOTEKNİK
REMZİ KARAGÜZEL – NİHAT SİNAN IŞIK – ERGÜN TUNCAY

KÜLTÜREL JEOLOJİ, JEOLOLOJİK MİRAS VE JEOARKEOLOJİ
ERHAN ALTUNEL – NAZİRE ÖZGEN ERDEM – RAİF KANDEMİR – HÜLYA İNANER

MAGMATİK VE METAMORFİK PETROLOJİ
EMRAH YALÇIN ERSOY – ERCAN ALDANMAZ – OSMAN CANDAN – ERDİNÇ YİĞİTBAŞ

MESLEĞE EMEK VERENLER
AYHAN KÖSEBALABAN – HİKMET TÜMER – MİNE ALTA

METALİK MADEN YATAKLARI
İLKAY KUŞCU – ALİ RIZA ÇOLAKOĞLU – CAHİT DÖNMEZ – İSMAİL CİHAN – NAİL YILDIRIM

NEOTEKTONİK VE DEPREMSELLİK
HASAN SÖZBİLİR – GÜROL SEYİTOĞLU – ORHAN TATAR – LAURA GREGORY

PALEONTOLOJİ, PALEOCOĞRAFYA, PALEOİKLİM
ATİKE NAZİK – MEHMET SERKAN AKKİRAZ – UĞUR KAĞAN TEKİN – ERCAN ÖZCAN
DARIA K. IVANOVA

SONDAJ YÖNTEMLERİ VE TEKNOLOJİSİ
CELALETTİN ŞİMŞEK – MEHMET RUHİ AKÇIL

STRATİGRAFİ-SEDİMANTOLOJİ
İSMAİL ÖMER YILMAZ – FARUK OCAKOĞLU – ULVİ CAN ÜNLÜGENÇ
MEHMET AKİF SARIKAYA

TIBBİ JEOLOJİ
MUZAFFER METİNTAŞ – MUSTAFA NECMİ İLHAN – HÜSEYİN YALÇIN

JEOLOJİ VE JEOPOLİTİKA PANELİ

TEILEN