SPONSORLUK

552

73. Türkiye Jeoloji Kurultayı Sponsorluk şartları

Odamız tarafından her yıl düzenlenen ve bu yıl 73.sünün gerçekleştirileceği, uluslararası boyuta ulaşmış ülkemizin en eski bilimsel kongresi olan ve 3000`nin üzerinde katılımcının yer alacağı 73. Türkiye Jeoloji Kurultayı 06-10 Nisan 2020 tarihleri arasında Ankara‘da MTA Genel Müdürlüğü Kültür Sitesi’nde  düzenlenecektir. Kurultayımıza sponsorluk yaparak katkı sağlayabileceğiniz gibi, Bildiri Özleri kitabımızda tanıtım sayfası kullanabilir ya da tanıtım standı açabilirsiniz.

SPONSORLUK ŞARTLARI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Bildiri Özleri Kitabı Reklam Katkı Payı 

71. Türkiye Jeoloji Kurultayı Bildiri Özleri kitabına da firma tanıtımları ve reklamları alınarak bildiri özleri kitabının aynı zamanda sektördeki firmaların birbiri ile buluştuğu ve iletişime geçtiği bir ‘irtibat ve iletişim‘ noktası olması amaçlanmaktadır.

BİLDİRİ ÖZLERİ KATKI ŞARTNAMESİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Tanıtım Standı 

Her yıl binlerce kişinin katıldığı Kurultayımızda sektörde faaliyet gösteren firmaların kendilerini tanıtmaları, sektörde faaliyet gösterenlerle bağlantı kurmaları ile ürettikleri ürünlerin satışını gerçekleştirebilmeleri için kapalı alanda stand alanları oluşturulmuştur.

TANITIM STANDI ŞARTNAMESİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

TANITIM STANDI BAŞVURU FORMU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Kurultaya sponsor olmak, Kurultay sırasında stand açmak ya da reklamınızın 2018 yılı ajanda ve bildiri özleri kitabında yer alması için lütfen Odamız basın yayın sekreteri ile iletişime geçiniz.

TEILEN